Yhteystiedot

Suomen Pinta Oy

Muut toimipisteemme

Laskutustiedot

Käsittelemme ostolaskumme sähköisesti. Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä
ja toivommekin saavamme laskunne verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

Verkkolaskuosoitteemme on:
Y-tunnuksemme on:
Verkkolaskuoperaattorimme on:
Operaattorin välittäjäntunnus:
Sähköpostilaskuosoite:

003729132074
2913207-4
Maventa
003721291126
invoice-29132074@kollektor.fi

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
Suomen Pinta Oy
29132074
PL 100
80020 Kollektor Scan

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.

Henkilökunta

Eetu Paukkonen

Toimitusjohtaja, Työpäällikkö
Itä- ja Keskisuomi ja Pohjanmaa
puh. +358 400 365 802
eetu.paukkonen@suomenpinta.fi

Arto Paukkonen

Arto Paukkonen

Hallituksen puheenjohtaja
Myynti ja tekninen neuvonta
puh. +358 400 677634
arto.paukkonen@suomenpinta.fi

Mika Ylinen

Työpäällikkö
Turku, Tampere
puh. +358 400 365 075
mika.ylinen@suomenpinta.fi

Joonas Ylinen

Työnjohto
Turku, Tampere
puh.+358 40 5286 218
joonas.ylinen@suomenpinta.fi

Mika Padatsu

Työpäällikkö
Uusimaa, Kymi
puh. +358 400 365 484
mika.padatsu@suomenpinta.fi

Eerik Suopanki

Myynti
Lappi, Oulu
puh. +358 400 365 739
eerik.suopanki@suomenpinta.fi

Topi Nieminen

Työpäällikkö
Ruotsi
puh. +46 707 75 94 51
topi.nieminen@suomenpinta.fi

Vieritä ylös