Yhteystiedot

Suomen Pinta Oy

Muut toimipisteemme

Laskutustiedot

Käsittelemme ostolaskumme sähköisesti. Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä
ja toivommekin saavamme laskunne verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

Verkkolaskuosoitteemme on:
Y-tunnuksemme on:
Verkkolaskuoperaattorimme on:
Operaattorin välittäjäntunnus:
Sähköpostilaskuosoite:

003729132074
2913207-4
OpusCapita Solutions Oy
E204503
suomenpinta.FI.P.123492-1@docinbound.com

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
Suomen Pinta Oy
PL 47914
00063 LASKUNET

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.

Henkilökunta

Eetu Paukkonen

Toimitusjohtaja, Työpäällikkö
Itä- ja Keskisuomi
puh. 0400 365 802
eetu.paukkonen@suomenpinta.fi

Janne Muttonen

Tekninen johtaja
puh. 0400 552 289
janne.muttonen@suomenpinta.fi

Arto Paukkonen

Arto Paukkonen

Hallituksen puheenjohtaja
puh. 0400 677634
arto.paukkonen@suomenpinta.fi

Mika Padatsu

Työpäällikkö
Uusimaa, Kymi
puh. 0400 365 484
mika.padatsu@suomenpinta.fi

Mika Ylinen

Työpäällikkö
Turku, Tampere
puh. 0400 365 075
mika.ylinen@suomenpinta.fi

Uolevi Ylinen

Myynti
Turku, Tampere
puh. 0400 365 153
tai 040 553 5318
uolevi.ylinen@suomenpinta.fi

Matti Niemelä

Työpäällikkö
Lappi, Oulu, Pohjanmaa
puh. 0400 365 710
matti.niemela@suomenpinta.fi

Eerik Suopanki

Myynti
Lappi, Oulu, Pohjanmaa
puh. 0400 365 739
eerik.suopanki@suomenpinta.fi

Ari Virtanen

Pohjanmaa
puh. 0400-365826
ari.virtanen@suomenpinta.fi

Vieritä ylös