Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Voitte olla yhteydessä yhteydenottolomakkeella tai laittaa viestiä sähköpostitse. Vastaamme mahdollisimman pian.

    Suomen Pinta Oy

    Muut toimipisteemme

    Laskutustiedot

    Käsittelemme ostolaskumme sähköisesti. Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä
    ja toivommekin saavamme laskunne verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

    Verkkolaskuosoitteemme on:
    Y-tunnuksemme on:
    Verkkolaskuoperaattorimme on:
    Operaattorin välittäjäntunnus:
    Sähköpostilaskuosoite:

    003729132074
    2913207-4
    OpusCapita Solutions Oy
    E204503
    suomenpinta.FI.P.123492-1@docinbound.com

    Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
    Suomen Pinta Oy
    PL 47914
    00063 LASKUNET

    Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.

    Henkilökunta

    Eetu Paukkonen

    Toimitusjohtaja, Työpäällikkö
    Itä- ja Keskisuomi
    puh. 0400 365 802
    eetu.paukkonen@suomenpinta.fi
    eetu@pinnoituspaukkonen.fi

    Arto Paukkonen

    Arto Paukkonen

    Tekninen neuvonta, Myynti
    puh. 0400 677634
    arto.paukkonen@suomenpinta.fi
    arto@pinnoituspaukkonen.fi

    Eerik Suopanki

    Myynti
    Lappi, Oulu, Pohjanmaa
    puh. 0400 365 739
    eerik.suopanki@suomenpinta.fi

    Matti Niemelä

    Työpäällikkö
    Lappi, Oulu, Pohjanmaa
    puh. 0400 365 710
    matti.niemela@suomenpinta.fi
    matti.niemela@pinnoituspaukkonen.fi

    Ari Virtanen

    Pohjanmaa
    puh. 0400-365826
    ari.virtanen@suomenpinta.fi

    Mika Ylinen

    Työpäällikkö
    Turku, Tampere
    puh. 0400 365 075
    mika.ylinen@suomenpinta.fi

    Uolevi Ylinen

    Myynti
    Turku, Tampere
    puh. 0400 365 153
    tai 040 553 5318
    uolevi.ylinen@suomenpinta.fi

    Mika Padatsu

    Työpäällikkö
    Uusimaa, Kymi
    puh. 0400 365 484
    mika.padatsu@suomenpinta.fi

    Vieritä ylös